سایت گران ارزش ندارد !

سایت گران ارزش ندارد !

امروزه هزینه های بالایی و البته در مقابل برای همان خدمت و یا کالا ، هزینه های پایینی اعلام می شود که افراد دو دل می مانند و خوب البته که در اکثر مواقع همان قیمت پایین را انتخاب می کنند .

اما آیا واقعا قیمت بالا حقیقی و صحیح است ؟

 

در مواجه با قیمت هایی پایین در مقابل همان جنسی که قیمت بالایی برای اعلام شده است شما کدام را انتخاب می کنید ؟ قیمت پایین و یا قیمت بالا .

اکثر افراد متاسفانه در چنین موقعیتی قیمت پایین را انتخاب می کنند و احساس می کنند در مقابل همان جنس به ظاهر مشابه چرا باید قیمت بالایی پرداخته شود و البته با این انتخاب احساس برتری هم دارند !!!

معدود افرادی از خود و حتی از فروشنده می پرسند چرا این اختلاف قیمت وجود دارد و چه دلیل و یا دلایلی برای پرداخت وجه بالاتر وجود دارد . اینکه ” هرچه پول دهی همان قدر آش می خوری ” ضرب المثلی است که از ایام قدیم به مفهوم و معنای آن پی برده اند و برای همه چیز صادق است .

مساله ای این است که آیا دیده شده به کیفیت، چوب حراج بزنند ؟ اینکه خدمت و یا کالایی را مفت و بی ارزش ارائه دهند در حالی که برای آن با ارزش ترین چیز یعنی علم و زمان صرف شده است ؟

آیا شما حاضرید زحمت و دانش خود را به راحتی و بدون هیچ ارزش واقعی ارائه دهید ؟

این مساله برای تمام موارد از جمله طراحی سایت نیز صادق است . در مقابل طیف قیمت های مختلف و البته خدمات و اطلاعاتی که بییشتر در قیمت های پایین به شما نمی دهند بهتر است به دنبال علت آن باشید نه زرنگی در داشتن یک وب سایت حرفه ای با قالب اختصاصی و با کیفیت و طراحی سایتی به دلخواه و تک و البته با قیمت کم !!!!

وب سایت و سایت حرفه ای تنها به دست یک تیم مجرب و زیر نظر یک مجموعه و شرکت با پیشینه حرفه ای به دست می آید نه به دست شخصی که به دنبال طراحی سایت ( قالب کردن یک قالب آماده ) به شماست .

ارسال شده توسط مدیر

تیم میدیریت محتوای ایده پردازان الکترونیک

مطالب مرتبط

یک دیدگاه

SASS چیست؟ – ساخت فروشگاه اینترنتیجولای 23, 2016

[…] مدیریت تارنمای ایران […]

پاسخ دادن

*
*