طراحی سایت در سال 2015

طراحی سایت در سال 2015

طراحی سایت در سال 2015 ، نسبت به سالیان گذشته تغییراتی در روند طراحی و اشیای بکار رفته در خود ایجاد کرده است و می بایست طراحان سایت ها نگرش خود را در این زمینه بروز نمایند تا طراحی های خوبی را به مشتریان خود عرضه نمایند.

 

توصیه می شود سایت هایی که دارای ساختار های قدیمی هستند نیز خود را به سبک های جدید نزدیکتر نمایند، زیرا عدم بروز بودن می تواند در تجارت هر مجموعه ای ضرر وارد نماید.

طراحی سایت در سال 2015 به عوامل زیر بیش از هر چیز توجه می نماید:

1- تصاویر: در سال 2014 نیز از تصاویر بزرگ در طراحی ها استفاده می شد و عموما این تصاویر بسیار با کیفیت بودند که باعث می شد جذابیت بسیاری در سایت های طراحی شده ایجاد نماید، سال 2015 نیز ادامه ای از سیر استفاده از این تصاویر بزرگ و با کیفیت در سایت ها می باشد.

طراحی سایت و تصاویر

 

2- طراحی فلت: در سال 2013 سبک طراحی فلت بوجود آمد و مایکروسافت و اپل در ساختار های خود از این طراحی بسیار استفاده کردند و این سبک را در اذهان عمومی ثبت کردند و این سبک در سال 2014 نیز بیشتر مورد استفاده طراحان قرار گرفت و امید می رود در سال 2015 حدود 90% از سایت های طراحی شده ی جدید از این سبک الهام بگیرند.

طراحی سایت فلت

 

3- ریسپانسیو: با توجه به پیشرفت های حوزه ی تکنولوژی و موبایل های هوشمند و تبلت ها ، این نیاز حس گردید که هر سایت برای راحتی کاربر متناسب با هر دستگاه خود را به مخاطب خود نشان دهد.گوگل هم به تازگی در یکی از عوامل مهم در سئو به این موضوع اشاره نمود و در موتور جستجوی خود نیز از سایت های ریسپانسیو تحت عنوان Mobile-Frindly یاد می کند.همچنین گوگل این احتمال را داده است که در سال جدید سایت هایی که دارای ساختار ریسپانسیو یا همان Mobile-Frindly نباشند را در نتایج جستجو پس از سایت هایی که دارای این قابلیت باشند نمایش خواهد داد که این موضوع زنگ خطری برای سایت های قدیمی و غیر ریسپاسیو خواهد بود.

طراحی سایت ریسپانسیو

 

4- ویدئو: یکی از تغییرات طراحی سایت در سال 2015 استفاده از ویدئو در پس زمینه های موقعیت های سایت می باشد.

ویدئو در طراحی سایت

 

5- تایپوگرافی مناسب: استفاده از فونت ها و حروف چینی های مناسب و بهتر در سایت یکی از دیگر تغییرات مهم سال 2015 می باشد که به آن باید توجه داشت.

تایپوگرافی سایت

 

6- ساختار اسکرولی: ساختاری که طی آن به به اسکرول بیشتر و کلیک کمتر توجه می نماید.

طراحی سایت تک صفحه ای

ارسال شده توسط مدیر

مدیر
تیم میدیریت محتوای ایده پردازان الکترونیک

مطالب مرتبط

یک دیدگاه

SASS چیست؟ – ساخت فروشگاه اینترنتیجولای 23, 2016

[…] مدیریت تارنمای ایران […]

پاسخ دادن

*
*