سیستم مدیریت محتوا

سیستم مدیریت محتوا

برای تمام کسانی که یکبار طراحی سایت را تجربه کرده اند مهمترین جز ، جدا از داشتن قالبی زیبا و مطالبی مفید ؛ وجود قسمت مدیریت با دسترسی آسان و با کارایی بالاست . اگر علاقه مند به دانستن جزئیات مدیریت محتوای سایت خود هستید ادامه مطالب را مطالعه نمایید ….

 

برای اضافه کردن و یا تغییر و ویرایش موارد قرار داده شده در سایت و یا تغییر جزئی در برخی جاهای سایت و یا حتی اضافه شدن مقاله و یا اخبار بایستی دسترسی در قسمت مدیریت وجود داشته باشد . حال برای کارکرد بهتر و راحت تر بایستی در اولین قدم محیط مدیریت محتوا که در دسترس مدیر سایت و یا مسئول سایت قرار می گیرد به زبان فارسی بوده باشد تا حتی کاربران بدون نیاز به دانستن هیچ زبانی به راحتی بتوانند اطلاعات موجود برای سایت خود را داخل آن قرار دهند .

از سوی دیگر بایستی برای سیستم مدیریت محتوا دسترسی هایی وجود داشته باشد که به راحتی این امکان را در دسترس مدیریت قرار دهد که بتواند به هر صورتی که خواست ویرایش های لازم و موارد مورد نیاز خود را بر روی سایت پیاده سازی کند .

عموما cms های اختصاصی بسیار کمی وجود دارد و مابقی با دشواری های مدیریتی رو به رو هستند .

البته باید در نظر داشت که مدیریت محتوا برای تمام سایت ها تا جایی می تواند پاسخگوی طراح سایت باشد . برخی موارد بایستی توسط طراح به سایت اضافه شده باشد . برای مثال منو ها و یا دسته بندی ها و یا تغییر نوع سایت همگی مواردی هستند که باید به صورت تخصصی و از طرف طراح سایت انجام شده باشد .

ارسال شده توسط مدیر

مدیر
تیم میدیریت محتوای ایده پردازان الکترونیک

مطالب مرتبط

یک دیدگاه

SASS چیست؟ – ساخت فروشگاه اینترنتیجولای 23, 2016

[…] مدیریت تارنمای ایران […]

پاسخ دادن

*
*