سایت،گالری آنلاین هنرمندان

سایت،گالری آنلاین هنرمندان

در دنیای هنر ، قدرت و جاذبه می تواند چندین برابر یک معرفی، نمایانگر آن ایده و یا کار و یا خدمت باشد . در حطیه هنر نمی توان تمام کارها را به نمایش گذاشت تا بیانگر هنر و فکر و خلاقیت باشد . برای این کار هم بایستی حتما تمام موارد با جزییات به نمایش در آمده باشد .

اگر شما هم به ظرافت یک ایده اهمیت می دهید می توانید ادامه متن زیر را مطالعه نمایید …

 

 

در دنیای واقعی و در هر زمان که بخواهید به عنوان یک معمار یا طراح یا حتی ایده پرداز ؛ کارهای خود را به نمایش بگذارید می توانید تنها چند مورد را در آن واحد عرضه نمایید و اگر مایل باشید برجسته ترین کارها و یا تمام کارهایتان را به نمایش بگذارید بایستی زمان و هزینه را برای دایر شدن یک گالری در نظر داشته باشید .

علاوه بر یک گالری شما راهی دارید که تمام و یا هر کاری که به نظرتان می تواند بیانگر ایده ها ، طرح ها ، نمایش هنر و ظرافت کاریتان باشد را به معرض دید دوستاران هنر خود بگذارید و یا حتی می توانید اثرهای ماندگار و مورد درخواست را به فروش علاقه مندان بگذارید . آن راه داشتن سایت ختصاصی برای خودتان است .

در این مورد بهترین ، زیباترین و ظریفانه ترین پیشنهاد می تواند سایتی برای شما باشد که شما و تفکراتتان را معرفی کند ، راهی برای تماس با شما  داشته باشد ، تصویر نمونه کارها و یا تمام کارهایتان را به نمایش بگذارد ، قسمتی برای نمایش برترین آثار داشته باشد ، بتواند محصولات مورد نظر شما را برای فروش به نمایش بگذارد و یا سفارشی از لیست درخواست خریدها داشته باشد .

این قسمت ها تنها می تواند گوشه ای از خواسته های مورد نیاز یک گالری هنری و یا یک سایت برای نمایش زیبایی هنر باشد .

البته باید این نکته را نیز در نظر داشت که ظرافت هنر را باید در قالب سایت نیز پیاده سازی کرد و یک سایت زیبا و قدرتمند و در عین حال ظریف را یک طراح خلاق می آفریند . علاوه بر آن ، یک طراح سایت خبره برای مجموعه ای با پیشینه درخشان فعالیت می کند که طراحی سایت و حتی بهینه سازی سایت را به خوبی می داند و در آن فعالیت داشته است .

عرضه هنر را فقط یک طراح سایت آشنا با هنر می داند و این را به خوبی می داند که هنر را ارزان نمی دهند …..

ارسال شده توسط مدیر

مدیر
تیم میدیریت محتوای ایده پردازان الکترونیک

مطالب مرتبط

یک دیدگاه

SASS چیست؟ – ساخت فروشگاه اینترنتیجولای 23, 2016

[…] مدیریت تارنمای ایران […]

پاسخ دادن

*
*